Znakowanie - Girit
Zaloguj Zarejestruj

Znakowanie

Nasza firma dysponuje rozbudowanym parkiem maszyn do druku na gadżetach firmowych. Oferujemy usługi personalizacji, które wyróżniają się wysoką jakością i precyzją wykonania. Zapewniamy kompleksową obsługę klienta, dostarczając efektywne narzędzia reklamowe, które zwiększają widoczność marki i budują trwałe relacje z odbiorcami.

Nasz rozbudowany park maszynowy to zbiór nowoczesnych znakowarek laserowych, drukarek UV do druku w pełnym kolorze, druk na odzieży w różnych technikach, tamponiarek, pras transferowych, pras do tłoczenia i hotstampingu i wiele innych urządzeń, które podkreślają wygląd, estetykę personalizowanych gadżetów.

Dział graficzny, który pomaga klientom w dopasowaniu projektów do ich indywidualnych potrzeb. Nasz wykwalifikowany personel produkcji dba o każdy etap procesu drukowania, zapewniając najwyższą jakość i terminowość realizacji zamówień.

Dzięki naszym zaawansowanym maszynom i profesjonalnemu podejściu, jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym projektom. Niezależnie od rodzaju gadżetu i techniki personalizacji, oferujemy doskonałe rezultaty. Naszym celem jest przekraczanie oczekiwań klientów, dostarczając produkty o wysokiej jakości, trwałości i estetyce.

Jeśli poszukujesz niezawodnego partnera do personalizacji gadżetów firmowych, to nasza firma jest gotowa spełnić Twoje oczekiwania. Dzięki naszemu rozbudowanemu parkowi maszyn i doświadczonemu zespołowi możemy sprostać każdemu wyzwaniu. Skontaktuj się z nami już dziś i wzmocnij swoją markę za pomocą gadżetów firmowych.

Jeśli szukasz profesjonalnej usługi znakowania produktów przemysłowe, półproduktu skontaktuj się z nami już dziś i spraw, by Twój logo, hasło reklamowe lub inna grafika były obecne na przedmiotach, które staną się efektywnymi nośnikami Twojej marki.

SITODRUK

SITODRUK

Jak sama nazwa wskazuje podstawowym elementem jest sito z siatką, które odgrywa w tej technice druku najważniejszą role. Następnie tworzony jest szablon, który odpowiedzialny jest za nieprzepuszczanie farby w miejscach niezadrukowywanych. Farba bowiem przeniknie tylko i wyłącznie w niezakryte przez szablon miejsca, dzięki czemu możemy stworzyć wydruk każdego rozmiaru z niebywałą szczegółowością oraz co najważniejsze zachowana przy tym jest bardzo wysoka jakość druku. Najlepszymi gadżetami, na których można zamieścić logo za pomocą metody sitodruku jest odzież i torby materiałowe.

TAMPODRUK

TAMPODRUK

Tampodruk to metoda druku stosowana do nanoszenia grafiki na małe powierzchnie o różnorodnych kształtach. Wykorzystywana do ozdabiania materiałów, takich jak: tworzywa sztuczne, szkło, drewno, skóra, czy metal. Polega na nanoszeniu farby z powierzchni matrycy na przedmiot. Tampodruk jest bardzo atrakcyjną metodą zdobienia. Proces jest bardzo wydajny, a uzyskany nadruk jest wytrzymały i odporny na działanie czynników zewnętrznych. Dzięki wysokiej rozdzielczości uzyskane rezultaty pozostaną czytelne i trwałe na długo również na nierównych powierzchniach. Sprawdza się na breloczkach i zapalniczkach

TRANSFER SITODRUKOWY

TRANSFER SITODRUKOWY

Jest to metoda znakowania nieco zbliżona do sitodruku bezpośredniego. Różnica polega jednak na tym, że sama farba nie jest nanoszona bezpośrednio na materiał, a na papier silikonowy lub na folię. Następnie na farbę nakładany jest klej, Nasuwa się jednak pytanie, po co w takim razie drukować na papierze, by później i tak ostatecznie przenieść transfer za pomocą wygrzewania na materiał ? Sitodruk bezpośredni nie zawsze możliwy jest do wykonania w trudno dostępnych miejscach np. na gotowych produktach, którymi mogą być plecaki czy też torby.

TRANSFER CYFROWY

TRANSFER CYFROWY
Transfer cyfrowy polega na przeniesieniu grafiki z drukarki wielkoformatowej na podłoże przelepne, którym jest folia flex. Dzięki temu nadruk wykonany jest w pełnej rodzielczości, a przy tym z idealnym zachowaniem przejść tonalnych oraz nasyceniem kolorów. Następnie tak zadrukowaną folię ploter tnący docina do odpowiedniego formatu oraz kształtu. W kolejnym kroku nasze tranfsery przenoszone są na folię transportową, którą to już bezpośrednio możemy umieścić na naszym końcowym produkcie za pomocą pracy transferowej.

TRANSFER FLEX

TRANSFER FLEX

Transfer flex jest jedną z najbardziej popularnych pod względem wytrzymałości i trwałości metod wytwarzania nadruków. Polega ona głównie na wycięciu za pomocą plotera tnącego wzoru z foli. W naszej ofercie posiadamy folie flex, flock, odblaskowe, fluoroscencyjne i inne. W następnym kroku wygrzewamy wcześniej wyciętą folię za pomocą prasy transferowej. Dzięki możliwości zastosowania folli o różnej strukturze i wzorach otrzymujemy bardzo ciekawy efekt. Jako jedna z niewielu metod pozwala na wykonanie transferów odblaskowych.

TŁOCZENIE

TŁOCZENIE

Metoda tłoczenia to wyjątkowa forma znakowania nadająca produktom ekskluzywny i niepowtarzalny charakter. Tłoczenie stosuje się do materiałów skórzanych lub z ekoskóry. Dzięki tej metodzie uzyskujemy trójwymiarowe odwzorowane logo. Efekt znakowania jest bezbarwny i subtelny. Personalizowane przedmioty dzięki tłoczeniu zachowają swój elegancki wygląd, a przekaz reklamy nie przytłacza. Jest to idealna metoda dla logotypów o regularnych i nieskomplikowanych kształtach, nieposiadającej dużej ilości małych szczegółów.

GRAWEROWANIE NA DREWNIE

GRAWEROWANIE NA DREWNIE

Drewno jest bardzo inspirującym materiałem dekoracyjnym, który warto wykorzystywać nie tylko ze względów ekologicznych, ale również estetycznych, ekonomicznych, czy zapachowych. Grawerowanie to jedna z najtrwalszych metod jaką możemy ozdobić ten właśnie surowiec.  Polega ona na wyżłobieniu w materiale za pomocą laserowego plotera wcześniej przygotowanego projektu. Tą metodę cechuje długowieczność, gdyż nie można zeskrobać, zmazać, czy zetrzeć umieszczonego znaku również kwasem czy innym środkiem chemicznym.

GRAWER NA METALU

GRAWER NA METALU

Grawerowanie na metalu przy zastosowaniu fantastycznego lasera fibrowego pozwala uzyskać bardzo precyzyjne odwzorowanie danego projektu, logo, czy innej grafiki.  Jak sama nazwa mówi ta metoda dedykowana jest tylko dla produktów metalowych. Grawer jest trwały, nie zmienia koloru, nie ulega zniszczeniu, odporny na wytarcia, które pod wpływem użytkowania pozostaje nienaruszone. Jeśli  logo firmy ma wyróżniać się na tle branży, a w grę wchodzą gadżety, elementy metalowe to jest to najlepsza dostępna technika znakowania.

DRUK BEZPOŚREDNI UV

DRUK BEZPOŚREDNI UV

Ta technika jest bardzo podobna do działania zwykłej drukarki jednak podstawową różnicą jest rodzaj tuszu i metoda utrwalania wydruku. Tusze do drukarek UV są specjalną mieszaniną ciekłych polimerów, które po utwardzeniu są niezwykle trwałe. Zaletami tej opcji znakowania jest trwałość na działanie wody, temperatury, a także promieni słonecznych więc przygotowane materiały można stosować wewnątrz oraz na zewnątrz budynków. Dodatkowe cechy to różnorodność drukowanych formatów i  możliwość naniesienia grafiki na różne rodzaje materiału.

DTF

DTF

Najnowsza technika DTF to w rozwinięciu Direct to film. Metoda charakteryzująca się niezwykłą jakością i trwałością. Pierwszym krokiem jest umieszczenie znaku graficznego na specjalnej folii, następnie wygrzewanie folii i przenoszenie na produkt za pomocą prasy przemysłowej. Sprawdzi się w zamówieniach dotyczących średnich i dużych nakładów znakowania w wielu kolorach. Technikę DTF można stosować na odzieży  oraz na torbach bawełnianych.

HOT STAMPING

HOT STAMPING

Jest to metoda nazywana również termodrukiem i polega na wykorzystywaniu wypukłych matryc przewodzących ciepło, które formują folię albo farbę na danej płaszczyźnie. Dzięki wysokiej temperaturze folie przylepiają się z zastosowaniem kleju. Tą technikę można łączyć również z innymi efektami drukarskimi. Hot Stamping stosuje się najczęściej w przypadku toreb oraz pudełek, na których np. logo za pomocą stempli może być posrebrzane bądź pozłacane.

HAFT

HAFT

Metoda znakowania odzieży, która charakteryzuje się trójwymiarowym wypukłym wzornictwem. Jest uważana za najbardziej elegancką, trwałą i jakościową formę zdobienia na odzieży. Haft komputerowy to wyszywanka wykonana specjalnymi nićmi i nie różni się od haftu wykonanego ręcznie. Najlepiej sprawdza się na bluzach, polarach, koszulach i czapkach.

SUBLIMACJA

SUBLIMACJA

Druk sublimacyjny to bardzo popularna metoda nadruku. Polega na przeniesieniu wzoru z papieru sublimacyjnego na kawałek materiału bądź materiału z pomocą ciśnienia i ciepła. Materiały, które najlepiej nadają się do sublimacji to poliester oraz ceramika. Nadruk wykonany tą metodą nie blaknie oraz nie łuszczy się.