Magnesy reklamowe - Girit
Zaloguj Zarejestruj

Magnesy reklamowe

Girit Group z dumą prezentuje się jako czołowy lider w produkcji magnesów reklamowych w Polsce. Nasza firma to gwarancja doskonałej jakości, najlepszych cen i wieloletniego doświadczenia w branży. Magnesy reklamowe to świetna forma reklamy marki. Oferujemy notesy magnetyczne, naklejki, magnesy drewniane -grawerowane, drukowane i  klasyczne reklamowe. Tworzymy również indywidualne produkty specjalnie na zamówienie klienta. Dzięki naszemu nowoczesnemu parkowi maszyn i nowej technologii świadczymy usługi na najwyższym poziomie produkując magnesy w dowolnym kształcie i rozmiarze.

Magnesy to produkty bardzo łatwe w dystrybucji. Mogą być zamieszczone w kopertach do korespondencji, wręczane na targach, eventach czy konferencjach, co ułatwia dotarcie do potencjalnych klientów. Często umieszczane w miejscach codziennego użytku stanowią ciągłą reklamę i marka staje się obecna w świadomości klienta. W porównaniu do innych form reklamy, magnesy są stosunkowo niedrogie, a jednocześnie dają potencjalnie dużą ilość ekspozycji. Warto również wspomnieć o ich trwałości i odporności na zużycie w przeciwieństwie do innych form reklamy. Magnesy reklamowe mogą przypominać o firmie nawet przez wiele lat. 

W celu zapytania o magnesy reklamowe opisz nam proszę jakimi magnesami jesteś zainteresowany w bocznym formularzu, a my wkrótce się do Ciebie odezwiemy.

Jeśli prowadzisz Agencję Reklamową dowiedz się więcej o warunkach współpracy. Skontaktuj się z nami!

Nasze realizacje

    Imię i nazwisko

    Adres e-mail

    Treść wiadomości