Dlaczego torby z nadrukiem to dobry pomysł na reklamę marki?  - Girit
Zaloguj Zarejestruj
Dlaczego torby z nadrukiem to dobry pomysł na reklamę marki? 
01 czerwca 2023
Zobacz produkty

To, że warto inwestować w reklamę dla swojej firmy już wszyscy wiemy, jednak gdy przychodzi nam podjąć decyzję, które narzędzia wybrać zaczynają się schody. Pewnie, że najlepiej byłoby zainwestować wszędzie ale bądźmy szczerzy- nie zawsze dysponujemy takimi środkami. 

Od czego zacząć reklamę firmy? 

Jeśli posiadamy już logo, z którego jesteśmy dumni bądź przewrotne, sprytne hasło reklamowe przypisane do firmy to pozostaje nam tylko wykrzyczeć o tym dosłownie całemu światu. Jeśli zainwestowaliśmy już w

reklamę internetową, pozycjonowanie w Google, reklamę w radiu czy telewizji i jesteśmy w social mediach to co jeszcze możemy zrobić? Na pewno powinniśmy zainwestować w materiały reklamowe! 

Czym są materiały reklamowe? 

Koszulki, ulotki, wizytówki, torby, kalendarze, długopisy, kubki, smycze, nośniki pamięci i wiele wiele innych. Oczywiście wszystko jest zależne od nakładów w reklamę na jakie możesz sobie pozwolić ale jedno jest pewne! Klienci uwielbiają prezenty, a zwłaszcza te przydatne. 

Dlaczego torby reklamowe z nadrukiem? 

Klasyczne, nienachalne, niedrogie w produkcji z logo firmy maszerujące po ulicach, galeriach handlowych, jeżdżące w komunikacji miejskiej, na kampusach, marketach, czy parkach. To tak, jakby opłacić reklamę we wszystkich tych publicznych miejscach jednocześnie! Nie zapominajmy, że torby to nie produkt jednorazowy więc tutaj, po pierwsze robimy pokłon w stronę środowiska, a po drugie mnożymy miejsca w jakie klient zabierze nasz materiał reklamowy. 

Jaki rodzaj torby wybrać? 

Dodatkowym plusem toreb reklamowych jest możliwość dopasowania ich do budżetu jakim dysponujemy. Z racji tego, że mamy do wyboru torby papierowe, z recyklingu czy bawełniane ich cena będzie inna. Warto pamiętać, że logo firmy, czy hasło będzie prezentować się inaczej zależnie od materiału, który wybierzemy.

Dlaczego potrzebujemy wysokiej jakości toreb? 

Wysoka jakość materiałów reklamowych jest najważniejsza. Wyobraźmy sobie sytuacje, że nasz gadżet przysparza problemów konsumentowi, pełni swoje funkcje nieprawidłowo i nie został przemyślany. Jak wtedy obdarowany klient będzie postrzegać firmę, od której dostał prezent? Na pewno, jego zdanie na temat marki przychylne nie będzie. Dlatego jeśli chodzi o torby reklamowe powinniśmy dobrze wybrać ich rozmiar, materiał i przeznaczenie. Na szczęście z pomocą przychodzą nam profesjonaliści w tworzeniu szeroko pojętych materiałów reklamowych z dużym doświadczeniem w branży. 

Torby reklamowe, gadżety, materiały promocyjne- gdzie możemy je zamówić? 

Poszukiwania najlepszej firmy powinniśmy rozpocząć w Internecie ponieważ to właśnie tam znajdziemy profesjonalistów z konkurencyjnymi cenami. Produkt możemy wybrać na stronie internetowej, zlecić jego wykonanie i otrzymać zamówienie „pod drzwi”. Jedną z takich firm jest Girit Group jedenastoletni lider w tworzeniu najwyższej jakości szeroko pojętych produktów reklamowych, wykonujących zlecenia dla największych polskich firm i agencji reklamowych w konkurencyjnych cenach. Sprawdź sam na girit.pl !