Magnesy reklamowe - pomysł na świąteczny upominek - Girit
Zaloguj Zarejestruj
Magnesy reklamowe – pomysł na świąteczny upominek
29 lisopada 2023
Zobacz produkty

Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy chcemy dziękować za wspólnie spędzony rok i okazywać naszym najważniejszym – pracownikom, kontrahentom i klientom  wdzięczność. W tym sezonie proponujemy unikalny pomysł na świąteczne prezenty, które dodadzą nie tylko magii świąt, ale także wzmocnią więzi w firmie. Przedstawiamy świąteczne magnesy reklamowe z logo firmy lub personalizacją!

  Subtelna reklama na codzień

Magnesy reklamowe z logo firmy to nie tylko praktyczny prezent, ale również subtelna forma reklamy, która codziennie przypomina pracownikom o wartościach i celach firmy. Każde spojrzenie na lodówkę stanie się okazją do refleksji nad wspólną misją i osiągnięciami.

  Niezapomniane świąteczne uroki

Dodaj do magnesów personalizację, taką jak imiona pracowników czy motywy świąteczne. To sprawi, że prezenty staną się nie tylko gadżetami firmowymi, ale również wyjątkowym upominkiem, który dostosowany jest do indywidualnych preferencji i charakteru każdego pracownika.

  Organizacja na Nowy Rok

Wzbogać magnesy reklamowe o funkcję kalendarza magnetycznego na rok następny. To praktyczny dodatek, który pomoże pracownikom zorganizować się na nadchodzące wyzwania, jednocześnie promując markę firmy przez cały rok.

  Eko-świadomy prezent

W tym sezonie kierujemy uwagę również na ekologię. Wybierz magnesy reklamowe wykonane z przyjaznych dla środowiska materiałów, aby podkreślić zaangażowanie firmy w odpowiedzialne praktyki biznesowe. To prezent, który z pewnością docenią świadomi ekologicznie pracownicy i kontrahenci.

 Świąteczne uśmiechy na lodówce

Dodaj do magnesów nutę humoru, np. śmieszne memy czy świąteczne żarty związane z branżą. Humor to doskonały sposób na zacieśnienie więzi w zespole i wprowadzenie pozytywnej atmosfery przed przerwą świąteczną.

Magnesy reklamowe to nie tylko prezenty, ale również wyraz troski i dbałości o relacje w firmie. Zainspiruj się naszymi pomysłami, aby stworzyć niezapomniane prezenty, które zostaną z pracownikami przez długi czas. Nasz zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w produkcji z chęcią omówi z Tobą szczegóły zaprojektowania odpowiedniego produktu. Niech te świąteczne gadżety z logo firmy staną się symbolem jedności i sukcesów, jakie wspólnie osiągnęliśmy w mijającym roku.